O firmie vbionic

Jesteśmy polską firmą biomedyczną zajmującą się protetyką kończyny górnej. Używamy nowoczesnych technologii do projektowania i wytwarzania naszych produktów. Nasz zespół łączy wspólna pasja i chęć niesienia pomocy, dlatego razem wprowadzamy potrzebne zmiany w protetyce!

Opiekun klienta

Michał - na początku nasz klient, teraz sam opiekuje się klientami vBionic, prowadząc ich przez cały proces powstawania protezy.

Projektanci wzornictwa

Osoby obdarzone zdolnościami manualnymi, wyjątkowym zmysłem estetycznym i dbałością o detale. Tworzą rękawice silikonowe, uzupełnienia kosmetyczne i akcesoria.

Inżynierowie biomedyczni

To głównie oni stoją za konstrukcją TOLKI oraz projektują i produkują leje protezowe, a także elementy potrzebne w codziennej pracy lub na specjalne zamówienia.

Inżynierowie

Nasi niezastąpieni inżynierowie, projektują elektronikę, wykonują płytki PCB i konstruują maszyny do testowania wytrzymałości komponentów naszej protezy.

Programiści

Płynnie poruszają się między językami programowania. Ożywiają sprzęt, usługi, a nawet modele sztucznej inteligencji.

Bartosz Rajewski

CEO i wraz z Marcinem Mazurkiem, założyciel vBionic. Kieruje projektem i realizuje wizję wdrażania innowacji w obszarze protetyki, nakreśloną w 2016 roku

Nasza Misja

Widzimy sens i dużą wagę demokratyzacji dostępu do rozwiązań protetycznych dla kończyny górnej.

Chcemy, żeby sytuacja finansowa, czy miejsce zamieszkania, nie stanowiły przeszkody dla komfortowego życia. Dlatego zwracamy uwagę, by nasze rozwiązania były funkcjonalne, pomocne i w przystępnej cenie, a cały proces doboru protezy mógł odbyć się całkowicie zdalnie.

Sprawdź nasze produkty

Poznaj protezę TOLKA