Proteza funkcjonalna TOLKA

Naszym flagowym produktem jest TOLKA Manual Assistant. Ta proteza cieszy się największą popularnością, ze względu na połączenie funkcjonalności, estetyki oraz konkurencyjnej ceny. Wspomaga wykonywanie zarówno czynności codziennych, jak i tych niestandardowych, którymi wciąż zaskakują nas jej użytkownicy! Jest po to żeby pomagać i żeby cieszyć, dlatego z przyjemnością ją spersonalizujemy, tak aby była jak najbardziej TWOJA!

Stawy

Stawy palców oraz nadgarstka zginają się w zakresie porównywalnym do tego, występującego w ludzkiej ręce. Samoblokujący się mechanizm zachowuje stawy w zadanej pozycji, pozwalając utrzymać przedmiot o masie nawet 1,5 kg dla największego rozmiaru dłoni.

Mechanizm

Dzięki specjalnemu systemowi, który umieściliśmy w nadgarstku, można z łatwością, jednym kliknięciem odłączyć dłoń od leja protezowego. Pozwala to na ubranie się bez konieczności zdejmowania leja ani bez rozciągania rękawów!

Lej

Lej protetyczny to część, która jest projektowana precyzyjnie tak, żeby pasowała do unikalnego kształtu kikuta klienta. Składa się ze sztywnego leja zewnętrznego oraz elastycznego leja wewnętrznego, zapewniającego komfort nawet przy wielu godzinach użytkowania protezy.

Silikon

Rękawica silikonowa okrywająca szkielet dłoni posiada miękkie wypełnienie, a uwzględnione w niej detale anatomiczne nadają całości bardzo naturalny wygląd. Utrzymanie czystości nie powinno być problemem, gdyż materiał można myć wodą z mydłem!

Opis produktu

TOLKA Manual Assistant jest certyfikowanym wyrobem medycznym - to funkcjonalno-kosmetyczna proteza ręki.

Wskazana jest dla osób po amputacji kończyny górnej poniżej stawu łokciowego oraz osób z niewykształconą w pełni kończyną górną na poziomie przedramienia. Stanowi jednocześnie element estetyczny oraz pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak chwytanie i przenoszenie przedmiotów o niewielkiej masie.

Komponenty

Na protezę składa się dłoń TOLKA Manual Assistant pokryta rękawicą silikonową, lej protezowy wraz z pinem oraz elastyczny lej wewnętrzny.

Proces

Pobranie wymiarów kikuta może odbyć się podczas wizyty w naszym biurze, ale może też być całkowicie zdalne. W obu przypadkach leje testowe do przymiarki, jak i gotowy produkt, dostarczamy klientowi pod same drzwi.

zamów / dowiedz się więcej

Zostaw numer telefonu.
Odezwiemy się!

Poznaj protezę TOLKA