Uzupełnienia kosmetyczne

Protezy kosmetyczne uzupełniające brak fragmentu dłoni podlegają największej personalizacji spośród naszej oferty. Żeby wyglądały jak najbardziej realistycznie, starannie wykonujemy detale, takie jak:

Paznokcie

Pieprzyki

Żyłki

Naczyńka

Opis produktu

Uzupełnienie kosmetyczne stanowi pasywną protezę uzupełniającą brak fragmentu dłoni. Przeznaczone jest dla osób z wadami wrodzonymi oraz dla tych, którzy utracili fragment dłoni w wyniku urazu lub choroby. Produkt wykonany jest w całości z silikonu.

Silikon

Zastosowany silikon charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozerwanie, dużą elastycznością i miękkością, co czyni go również przyjemnym w dotyku. Łatwo można usunąć z niego zabrudzenia, myjąc go wodą z mydłem.

Proces

Pobranie wymiarów dłoni może odbyć się podczas wizyty w naszym biurze, ale może też być całkowicie zdalne. Uzupełnienie projektowane jest na podstawie modelu zdrowej dłoni uzyskanego ze skanu lub filmiku nagranego smartfonem. W przypadku braku takiej możliwości, projektowane jest na podstawie modeli wykonanych przez vBionic. Protezy testowe do przymiarki, jak i gotowy produkt, dostarczamy klientowi pod same drzwi.

Poznaj protezę TOLKA